O nás

Naša spoločnosť pôsobí na európskom trhu viac ako 15 rokov. Založil ju Marián Ľalík v roku 2004, aby prakticky zhodnotil svoje 20 ročné skúsenosti v doprave. Začínali sme v skromných pomeroch, no postupne sme sa vypracovali na stabilnú a spoľahlivú spoločnosť. Momentálne disponujeme modernými spoľahlivými autobusmi.

Pravidelný servis, údržba a mladý perspektívny kolektív prispievajú k spoľahlivosti nielen po technickej stránke, avšak dbáme aj na ľudský prístup a priateľskú komunikáciu s klientmi na zájazdoch. Zameriavame sa na turistické, poznávacie, incomingové, dovolenkové, športové, kultúrne, vzdelávacie a iné prepravy autobusmi. Náš vozový park je vybavený luxusnými autobusmi a mikrobusmi a tiež osobnými vozidlami, ktorými sa najčastejšie vykonávajú transfery na letiská, obchodné či pracovné cesty našich klientov.

Našim klientom, poskytujeme kvalitné služby na profesionálnej úrovni, čo výsledkom je záujem aj zahraničných incomingových cestovných kancelárií a agentúr. Každej požiadavke na prepravu venujeme osobitný prístup a prípravu. Ceny jednotlivých prepráv sa stanovujú individuálne. U nás mačku vo vreci nedostanete :).

Marián Ľalík – zakladateľ

„Veľké autá ma fascinovali od detstva. Už ako chlapec som chodieval na autobusové nádražie obdivovať autobusy. Po ukončení školy som nastúpil do štátneho podniku na pozíciu vedúceho dopravy a zároveň som si pod krídla zobral aj podnikový autobus, ktorý sa stal „mojim dieťaťom“. V roku 2003 však v podniku došlo k zrušeniu úseku dopravy a tak som začal podnikať ako súkromný dopravca. História firmy sa píše od roku 2004. Som hrdý na to, že LALIKBUS úspešne pôsobí na trhu do dnešných dní už viac, ako 17 rokov.“

Miroslav Ľalík – konateľ

„Od malička som sa videl v práci, ktorú vykonával môj otec. Som rád, že môžem pokračovať v rodinnej tradícií. Mojim cieľom je neustále inovovanie a zlepšovanie našich služieb. Prioritou je bezpečnosť a spokojnosť klienta.“

2004
Vznik spoločnosti
250 000
Kilometrov ročne
15 000
Cestujúcich ročne
21
navštívených krajín